​Як орендувати квартиру студенту - на що звернути увагу, щоб не переплачувати

Слід відзначити, що оренда квартири київ квартири для навчання зазвичай є першим кроком до дорослого життя. Більшість людей, які навчаються вдома, стикаються з цим викликом. На що звернути увагу при виборі студентської квартири, яка не зіпсує ваш бюджет? Ось кілька порад.

Що слід пам’ятати, щоб орендувати дешеву квартиру?

Вкажіть, що ви шукаєте

Перший і найважливіший крок у пошуку орендної квартири - чітке визначення основних критеріїв. Це дозволить нам уникнути раптового захоплення певною квартирою, що може призвести до прийняття нераціонального рішення. Тому перед початком пошуку пропозицій ми визначаємо:

бюджет, який у вас є у розпорядженні - не тільки скільки ви можете сплачувати за оренду на місяць, але і скільки депозиту ви зможете сплатити,

студія або кімната - це надзвичайно важливий критерій: ви хочете жити окремо або ділити квартиру з іншими,

площа - яка велика квартира нам потрібна,

розташування - які міські райони будуть найбільш зручними з точки зору доступу до університету, центру міста,

обладнання - добре визначити, яке обладнання у вас вже є і що повинно бути у орендованій квартирі, наприклад, побутова техніка (посудомийна машина, електрочайник, мікрохвильова піч, каструлі та тарілки), радіо, телевізор, санвузол - ванна або душ,

Така підготовка до пошуку шляхом чіткого визначення критеріїв допоможе вам звузити перелік підходящих вам квартир, а отже, полегшить процес прийняття рішень.

Витрати

Наступний важливий крок - визначити, які місячні витрати ви зможете понести, орендувавши квартиру. Шукаючи пропозиції в Інтернеті, ви швидко зрозумієте, що основна сума, яка відображається у списку рекламних оголошень на веб -сайтах, - це зазвичай лише ціна оренди, до якої потрібно додати комунальні послуги та оренду (зазвичай зазначено в описі оголошення) ). Визначивши остаточну вартість оренди, зверніть увагу на те, що включено до орендної плати: наприклад, це опалення (центральне) або вам доведеться платити за це окремо (електрику, газ), так само за гарячу воду - з муніципального мережі або опалюється в квартирі (електричний котел, газовий обігрівач). Друге важливе питання при визначенні витрат на комунальні послуги - це те, чи є вони постійними витратами, чи ми платимо за показниками, встановленими у квартирі.

Слід також бути обережним з фіксованими зборами, які часто використовуються у випадку водопостачання та електроенергії (ми платимо заздалегідь за заявлене, прогнозне споживання), щоб не дивуватися високим субсидіям на додаткове споживання. Варто попросити власника повідомити нам суму минулорічних комунальних платежів - ми будемо знати, до чого готуватися. В цьому випадку необхідно враховувати можливу різницю в кількості орендарів.

Обладнання та стан квартири

Крім того, слід звернути увагу на меблі для дому. Ми точно не зможемо добре відпочити на старому матраці з виступаючими пружинами. Варто перевірити, чи в квартирі достатньо шаф для розміщення наших речей. Як обладнана кухня - чи є каструлі, тарілки, столові прилади, духовка? Як виглядає сантехніка: душ, умивальники, унітаз? І що важливо, в якому стані. Варто перевірити герметичність кранів та зливу унітазу, оскільки це має значний вплив на наші майбутні рахунки. Важливо визначити, хто має справу з будь -якими дефектами і хто несе витрати на дрібний ремонт.

Правила угоди та оренди

Договір, який ми збираємось підписати, - це окреме питання - перш ніж він станеться, його потрібно добре прочитати. У договорі має бути зазначено депозит - його розмір та повернення. Також необхідно вказати умови відмови від договору. Підписуючи договори на більш тривалий період часу, варто з’ясувати, чи є можливість тимчасової реєстрації. Також добре підготувати додаток до договору, в якому буде описано фактичний стан орендованої квартири (протокол передачі) - це захистить нас від можливих майбутніх претензій, які ми не були винуватцями.

Площа

Також варто звернути увагу на околиці квартири, яку ми хочемо орендувати. Ми далеко від центру, до університету? Чи збільшиться вартість подорожі, орендувавши дешевшу квартиру в передмісті? Чи безпечно по сусідству? Також дуже важливо, наскільки далеко знаходиться магазин, аптека. Якщо у вас є автомобіль, дізнайтесь, чи є у вас безкоштовна автостоянка в цьому районі або на парковці, що належить до кварталу.

​Компания “Азия Паркет Центр” - паркет и паркетная доска в Казахстане

​Комод - современный предмет мебели, который преобразит интерьер

Добро пожаловать, мужественные и страстные покорители наших сердец!

​Фільтри з активованим вугіллям – чи варто використовувати?