Стрижка трави

Стрижка трави довела користь для здоров'я душі і тіла. Є щось, що знімає стрес і медитує, коли ви штовхаєте газонокосарку вперед і назад через зелену смужку. Крім того, це практичний спосіб спалити серйозні калорії - і це не зломить банк. Вы можете заказать и купить качественные газонокосилки на Gardena-shop по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Так що, знайдіть інше виправдання, щоб найняти вашого сусідського підлітка і заощадити гроші на обслуговуванні газону. Дотримуйтесь цих порад і дізнайтеся, чому трава зеленіша - і на вашому боці - коли ви косите.

TLC через повторення і медитацію

туди-сюди, туди-сюди. Коли ви зосереджуєтесь на періодичному русі косіння, ви, природно, впадаєте в більш спокійний стан розуму. Крім того, прогулянка на свіжому повітрі сприяє поліпшенню самопочуття і концентрації уваги.

Нарощування серцево-судинної витривалості

З точки зору вправ їзда на косарці приблизно так само ефективна, як спостереження за ростом трави. Однак, стрижка газону будь-яким типом штовхає косарки сприяє 150 хвилинам помірної фізичної активності (або, в залежності від газонокосарки, 75 хвилин енергійної фізичної активності), яку ви повинні прагнути щотижня.

Газонокосарка з електричним або газовим приводом дає вам помірну тренування. Щоб підвищити рівень своєї активності, виберіть газонокосарку без самохідного пристрою. Ще один екологічно чистий варіант - це ручна котушка. Ця тиха машина пропонує енергійні тренування, особливо якщо у вас великий двір.

скорочення калорій

Косіння трави допомагає скоротити калорії спалювання. Наприклад, 170-кілограмовий чоловік, натискає на газонокосарку всього за 15 хвилин, спалює приблизно 93 калорії - це рівносильно швидкої прогулянці за милю за той же час. Ручна котушка спалює ще більше калорій, цю вправу можна порівняти з бігом.

зменшіть шум

Багато газові косарки оснащені гучними моторами; насправді, вони досить вуха, щоб з часом викликати хронічні і постійні проблеми зі слухом. Шум цього обсягу також збільшує стомлюваність, підвищує кров'яний тиск, викликає дратівливість і сприяє проблем зі сном навіть після припинення скошування. Для порівняння, електричні газонокосарки, як правило, працюють тихіше, а ручні газонокосарки - самі тихі з усіх. Якщо ви вибираєте гучну косарку, обов'язково надягайте захисні навушники або затички для вух.

Економте гроші

Є безліч причин, за якими люди наймають газонні послуги для манікюру своїх дворів. Але середньорічна вартість оренди газону становить від 750 до 800 доларів. Навіть з низькими цінами в підвалі - наприклад, щоб привернути сусіда-підлітка до роботи - все одно дешевше підстригати траву самостійно.

Вам не потрібно бути садівником або знати, як робити витончені трави, наприклад, ножиці в бейсбольному парку, щоб насолоджуватися здоров'ям і фінансовими перевагами стрижки власного газону. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем про будь-які проблеми зі здоров'ям, перш ніж почати косіння. В іншому випадку, йди і поверни собі право власності на своє подвір'я - і ваше здоров'я

Резьба по дереву

Ремонт окон

Стрижка трави

Грузовики MAN