Як обрати та де купити дитячу прогулянкову коляску?

На вулиці потепліло, а це означає, що саме час виходити на прогулянку із дитиною. Добрим помічником вам у цьому стане прогулянкова коляска. В таких моделях до шасі кріпиться прогулянковий блок, у якому дитина зазвичай сидить. Але виробники постійно удосконалюють свої товари і пропонують коляски, де можна регулювати положення спинки і, відповідно, дитина може знаходитися в напівсидячому або й повністю горизонтальному положенні. Завдяки такій можливості дитина зможе поспати під час прогулянки, якщо захоче. Вигідно купити коляску з доставкою можна в інтернет-магазині Lolo. Тут представлений величезний асортимент, що неодмінно порадує вибагливу матусю.

Особливості вибору

Щоб ваша покупка була вдалою, переглядаючи дитячі коляски для прогулянок, рекомендуємо звертати увагу на:

1. Спосіб складання конструкції. Вам має бути зручно з коляскою всюди. А це означає, що вона має легко складатися, щоб ви змогли знести її по східцях, покласти у транспорт тощо. Нині найбільш популярні коляски з системою складання тростинка або книжка. Ще є моделі-трансформери, що у складеному вигляді нагадують валізу.

2. Захисний капюшон. Для його виготовлення має використовуватися водонепроникна тканина, що має стримувати вітер. Якщо дитина засне, зручно опустити капюшон, щоб його не турбувало навколишнє середовище. Для вентиляції в деяких моделях передбачене сітчасте віконечко.

3. Ремені безпеки та бампер. Дуже зручними та надійними у використанням є п’ятиточкові ремені безпеки. Вони добре фіксують дитину у кріслі.

4. Можливість переставляти прогулянковий блок за напрямком руху чи проти. Це дуже зручно, оскільки дитина може або спостерігати за тим, що відбувається навколо, або підтримувати візуальний контакт із мамою. Також іще є моделі, в яких батьківська ручка – перекидна.

5. Висота батьківської ручки. Якщо у мами і тата дитини велика різниця у зрості, тоді рекомендуємо обирати моделі, в яких висота батьківської ручки регулюється.

6. Колеса. Якщо ви гулятимете з дитиною по більш-менш рівній дорозі, можна обирати прогулянкові коляски з литими колесами. Якщо ж дороги не дуже рівні, тоді ліпше зупинити вибір на моделях, де колеса великі надувні і передбачена хороша амортизація. Тоді хід дитячого екіпажу навіть по нерівним дорогам буде максимально плавним і дитина не відчуватиме дискомфорту.

Хороша прогулянкова коляска – це ваша добра помічниця під час прогулянок із дитиною Головне – зробити правильний вибір.

Як впоратися з високою вартістю дитячого спорту

Способы прокладки труб в водопроводной сети

Как Правильно Стелить Паркетную Доску

Выбираем регулируемый стол для работы стоя

Чи варто змінювати окуляри на контактні лінзи?