Як впоратися з високою вартістю дитячого спорту

Як впоратися з високою вартістю дитячого спорту. Економія часу і грошей на дитячому спорті

На щастя, існує безліч способів скоротити витрати на дитячий спорт, як за часом, так і по витраченим доларам. І, на мій погляд, набагато легше бути поінформованим і приймати зважені рішення заздалегідь, ніж намагатися приборкати речі, коли вони вже вийшли з-під контролю. Вы можете выбрать и купить качественное детское оборудование для спорта на https://playgrounds.com.ua/ по выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

Ми хочемо, щоб наші діти були активними - щоб вчитися бути частиною команди - але ми також хочемо підтримувати наш фінансовий будинок в порядок. Ось як ми плануємо досягти обох цілей зараз і в майбутньому:

Вибір одного виду спорту в сезон або 2-3 в рік

Зараз це гімнастика, але, можливо, ми перейдемо до софтболу, як тільки настане весна. У будь-якому випадку, ми вже прийняли рішення, щоб кожна дитина займався тільки одним видом спорту за раз. На додаток до того, що я витратив багато часу на вивчення нових навичок і активність, я хочу, щоб мої діти теж мали час бути «дітьми». Я хочу, щоб вони насолоджувалися дивом дитинства, каталися на велосипедах по сусідству і йшли зі мною в парк по вулиці. Я хочу, щоб вони проводили цілі суботи, не займаючись нічим, крім гри на вулиці зі своїми друзями, забруднюватись і лазіння по деревах. І коли в школі йдуть заняття, їм потрібен час, щоб завершити домашню роботу.

Можливість брати участь тільки в одному виді спорту одночасно не тільки скоротить час, який ми проводимо на тренуваннях, іграх і зустрічах, але також скоротить фінансові вкладення. Зрештою, кожна спортивна подія або дія, доданий в рівняння, додає загальну вкладку виховання наших дітей до повноліття. Залишилося тільки так багато грошей, і я б вважав за краще продовжувати неухильно збирати на їх навчання в коледжі, як ми робили досі.

Оцінка реальної вартості і бюджетування відповідним чином

Найпростіший спосіб спланувати і підготуватися до високої вартості дитячих спортивних заходів - це просто знати про витрати для початку - і я маю на увазі всі витрати.

Гімнастика проста - у них вже є купальники, і вони просто приходять на заняття щотижня. Проте, я знаю, що в міру того, як мої діти будуть ставати старше і пробувати щось нове, вартість буде ускладнюватися, і їх буде складніше оцінити. Наприклад, футбол, танці і софтбол часто вимагають форменого одягу і пов'язані з іншими витратами, такими як збори команди, екіпірування й навіть збори.

Ламинат или Паркетная Доска что Выбрать

Эмалированные кастрюли в наборах

​Как правильно выбрать кровать для своей спальни?

Террасная доска Business: эстетика и комфорт