Як провести димар крізь дах за допомогою Master Flash

Суцільний дах є надійним захистом житла від атмосферних опадів та негоди, але місця його з'єднання з іншими елементами є слабкою ланкою, через яку волога з вулиці може потрапити до будинку, наприклад, це стики труби димоходу з покрівлею.

Адже, як правило, розмір отвору в покрівлі завжди на 20-50 мм більше діаметра каналу димовидалення, що виводиться через неї, а значить, через такий зазор вода легко потрапить усередину. Для закладання таких стиків використовують бітум, цемент або герметики, але їх надійність з часом зменшується, і дах рано чи пізно дає в цьому місці текти. Кардинально вирішити проблему протікання можна за допомогою спеціальної еластичної проходки – майстер флеш (Master Flash), який можна купити на сайті saunashop.com.ua.

Що таке майстер флеш

Цей пристрій виглядає як основа круглої або квадратної форми, по центру якого закріплений набір кілець, встановлених один за одним, у такій послідовності, що кожне наступне меншого діаметру, ніж попереднє, таким чином, усі разом вони утворюють конус.

Матеріалом для основи може бути як силікон, так і особлива гума. Плюсом першого є здатність витримувати підвищену температуру, аж до 350 градусів, тоді як гума розплавляється вже за 180. Але силікон руйнується і деформується під впливом звичайних сонячних променів, що випромінюють ультрафіолет.

Тому його захищають від прямої дії сонця за допомогою покриття з іншого матеріалу.

У конструкцію майстер флешу входять і алюмінієві елементи, що надають жорсткості його підставі та рівномірно розподіляють навантаження на систему.

Така masterflash-система повинна мати наступний набір характеристик:

  • Простота установки, що дозволяє монтувати таку конструкцію власноруч без запрошення спеціаліста.
  • Прийнятна ціна.
  • Міцність та здатність витримувати як дуже низькі, так і дуже високі температури. Виготовляється і гнучких матеріалів стійких до корозії та іншої дії. Силіконові моделі можуть працювати за умов 300 градусного жару.
  • Герметичність, що забезпечується щільним охопленням труби верхнім кільцем конуса.
  • Гнучкість конструкції дозволяє монтувати її на будь-яких матеріалах покрівельного покриття, включаючи черепицю, металочерепицю, профнастил, шифер та на будь-яких конструкціях даху – прямих або різко скатних.

Всі проходки майстер-флеш діляться на два види:

  • Прямі, що являють собою конус з розміщенням кілець щодо основи під кутом 90 градусів і призначені для монтажу на поверхні, що знаходяться паралельно до землі.
  • Кутові, що застосовуються для герметизації дахів зі скатами, за допомогою конуса, набраного з кілець, що виступають під кутом 30 або 45 градусів.

Майстер флеш призначений для встановлення на покрівельне покриття, таким чином, щоб його кільця щільно обтискали ділянку труби, завдяки чому отвір між покрівлею та трубою буде герметично закритий від попадання опадів.

Така конструкція може встановлюватися як під час монтажу труб, так і вже після їх встановлення, для чого в деяких виробах навіть передбачені спеціальні розрізи.

Комплектація

Майстер Флеш складається з таких елементів:

  • Гнучка манжета, що представляє собою усічений гумовий конус. Конус зазвичай виготовляють із силіконових або етиленпропіленових матеріалів. Манжета служить для примикання труби до покрівельного підлоги. У верхній області конус щільно прилягає до труби димоходу, а в нижній з'єднується з основою ущільнювальної конструкції;
  • Фланець служить основою конструкції і виготовляється з тих же матеріалів, що і конус. Може бути також із оцинкованої сталі або алюмінію. Основа фланців має спеціальні алюмінієві смужки для монтажу на підлогу. Це надає конструкції максимально щільного кріплення.

Для скатного даху купують спеціальні проходки з манжетами, розташованими під певним кутом до фланців. На конусі такого пристрою чітко помітні гофри з градацією діаметра. Такі гофри допомагають змінити нахил проходки у необхідному напрямку.

​Программа для продуктового магазина

Паркетная Доска Нижний Новгород

Ламинат или Паркетная Доска что Выбрать

Як обрати проект будинку з СІП-панелей