Корпус електролічильника - зовнішній

Лічильники електроенергії потрібні скрізь, де тече електроенергія. Саме тому вони використовуються в кожному будинку, великому бізнесі або невеликій компанії. Але для того, щоб лічильники електроенергії були надійно захищені, потрібні корпуси для лічильників електроенергії. Слід відзначити, що відвідавши сайт магазина «АмперОК» Ви знайдете широкий асортимент корпусів, які відповідають всім вимогам завдяки найвищій якості виконання.

Що таке лічильник електроенергії?

Лічильник електроенергії - це пристрій, функція якого полягає в коректному обліку спожитої енергії у постачальника електроенергії. Це означає, що кожен споживач електроенергії повинен замовити встановлення лічильника електроенергії. Зазвичай ці пристрої встановлюються в таких місцях, як стіни або огорожі власності, щоб полегшити роботу особи, призначеної для зчитування кількості спожитої енергії. Важливо пам'ятати, що лічильники, які встановлюються ззовні, повинні бути належним чином захищені від різних погодних умов за допомогою кожухів електролічильників.

Корпус електролічильника - зовнішній

Корпус електролічильника інакше відомий як електрична коробка. На сьогоднішній день його найчастіше встановлюють на відкритому повітрі. У цьому типі корпусу зазвичай розміщується частина електричного з'єднання, яка називається роз'ємом, лічильник і запобіжники. Сама скринька розміщена на вулиці так, щоб до неї був легкий і постійний доступ. Сторонні особи не матимуть доступу до лічильника електроенергії, оскільки він закривається дверцятами, що замикаються на ключ. Зазвичай, такий корпус лічильника виготовляється з металу та інтегрується в огорожу, щоб гарантувати легкий доступ до нього. Пропоновані в нашому магазині корпуси електролічильників відповідають найвищим стандартам якості і стійкі навіть до найсуворіших погодних умов.

Який корпус лічильника електроенергії обрати?

При виборі корпусу лічильника електроенергії слід звернути увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Оптимальним варіантом є металевий електрощит, який має додатковий герметичний корпус. Також доступні пластикові корпуси електролічильників, які також можуть використовуватися на вулиці.

Пропоновані в нашому магазині електричні коробки відрізняються кількістю модулів і рядів, а також розмірами. Вони мають найкращий клас захисту, який безпосередньо пов'язаний з водо- та пилонепроникністю. Якщо Ви плануєте розмістити корпус лічильника електроенергії під дахом, найкращим рішенням буде модель IP 44, якщо ж Ви плануєте розмістити корпус на відкритому майданчику - обирайте модель IP 68. Символ IP вказує на рівень пилонепроникності, а також на ступінь водонепроникності.

Настінні або окремо стоячі корпуси?

Зовнішні корпуси електролічильників можна розділити на два типи. Один з них може бути розміщений на стіні будівлі, а інший - окремо стоячий. Обидва типи корпусів є хорошим варіантом, і вибір залежить від потреб і можливостей вашої будівлі. Важливо обирати корпус, який замикається на спеціальний трикутний ключ, щоб обмежити доступ сторонніх осіб та дітей. У магазині представлені різні типи корпусів електролічильників, наприклад, розподільчі пристрої поверхневого монтажу, кабельні шафи та шафи для лічильників. Вироби призначені для однофазних і трифазних установок, а самі корпуси можуть монтуватися як на відкритому повітрі, так і в приміщеннях. Також доступні будівельні розподільні щити, які зводяться на місці в якості тимчасового джерела електропостачання.

Який корпус електролічильника вибрати для свого будинку?

Корпуси електролічильників можуть бути прихованого або накладного монтажу. Корпуси поверхневого монтажу - це рішення, яке не дуже популярне через необхідність підтягування кабелів, які також монтуються поверхнево. Коробки прихованого монтажу найчастіше використовуються в будинках. У стіні виковується ніша, а потім в неї вкладається панель так, щоб вона не виступала за межі стіни в закритому стані. Це зручно і естетично. Найкраще розміщувати корпус електролічильника вдома в такому місці, де він не контактує з водою і до нього можна легко дістатися у разі потреби.

Замовляйте надійні корпуси електролічильників

Ознайомтеся з асортиментом, представленим в нашому магазині. На сторінках «АмперОК» ви знайдете корпуси електролічильників різних типів, які ви будете використовувати незалежно від того, чи є ви фахівцем-електриком або тим, хто шукає корпус для свого будинку. До речі, ви можете зробити комплексні покупки для будівництва, реконструкції та обслуговування електроустановок. Всі товари, замовлені клієнтами онлайн, доставляються через надійні транспортні компанії.

Как Положить Ламинат на Неровный Пол

Паркетная Доска Нижний Новгород

Вибір телескопічного навантажувача