​Що таке коворкінг?

Ви фрілансер, працюєте віддалено, займаєтеся індивідуальним підприємництвом? Ваше робоче місце - стіл поруч з ліжком або невеликий офіс на горищі? Чи відчуваєте ви, що скоро зійде з розуму від самотності або що вас втомить хаос в будинку? Коворкінг вирішить ці проблеми. Все більше і більше людей виконують робочі обов'язки вдома. У вік Інтернету розташування робочого місця вже не так важливо, як раніше. Сьогодні специфіка багатьох професій означає, що ними можна займатися, сидячи в тапочках за кухонним столом власного будинку. Журналісти, фотографи, архітектори, дизайнери, перекладачі, програмісти, дизайнери графіки - кожен з них може сміливо виконувати поставлені перед ним завдання віддалено.

Робота з дому і комфорт

Робота вимагає концентрації - на жаль, у нас не завжди є відповідні умови, щоб повністю зосередитися будинку. Плачуть діти, гавкіт сусідського собаки, дружина або чоловік, які думають, що - «Ти вдома і можеш». Все це відволікає і відволікає від виконуваної роботи, створюючи ризик здійснення помилок і приводячи до розчарування.

Інша проблема в тому, що не всіх змушують працювати в поодинці. Нам потрібно поговорити, обмінятися коментарями, зробити перерву на каву або з'їсти бутерброд в компанії іншої людини. Якщо протягом наступних тижнів, місяців або років ми приречені на постійне «самотність», це може мати негативний вплив на нашу психіку. Соціальні люди, які звикли бути оточеними людьми, погано переносять те, що їх замикають в чотирьох стінах, не маючи можливості поговорити з колегами (особливо, якщо вони живуть одні).

Ми багато часу проводимо на роботі, і нам часто не вистачає часу, щоб вийти і поговорити з друзями. Провівши тижні за комп'ютером, ні з ким поговорити (не рахуючи випадкових телефонних або віртуальних розмов), позбавлені можливості контакту з іншими людьми - ми втрачаємо працездатність, замикаємось на собі, стаємо напруженими і дратівливими. Робота мрії (бо «всім хотілося б працювати з дому») перетворюється у в'язницю.

Коротка жарт може розслабити і зменшити напругу, але вам потрібен хтось, з ким можна обмінятися. Погоня за дедлайном може бути непосильним завданням, коли неможливо обговорити це з іншою людиною в аналогічній ситуації. Перебування на самоті протягом тривалого часу також може бути надзвичайно стресових і позбавити вас задоволення від життя і роботи.

Коворкінг - окремо, але разом

Коворкінг (коворкінг) - відмінне рішення для тих, хто не може знайти собі самотню роботу або не має для цього відповідних умов вдома. У двох словах - це можливість працювати індивідуально або разом в орендованому приміщенні; в комфортних умовах і з доступом до всієї необхідної оргтехніки та меблів. Ви можете спокійно працювати, але не поодинці. Є як відкриті простори, так і окремі закриті офісні приміщення. Розглядаючи ідею коворкінгу, можна сказати, що це схоже на оренду номера в готелі, а не цілого будинку. Ви вибираєте і платите тільки за те, що вам потрібно, без необхідності нести відповідальність за загальну організацію свого робочого місця.

Що таке коворкінг?

Не кожна людина, що працює без «повної зайнятості», може правильно розподіляти свій робочий час. У таких випадках легко пропустити дедлайни (відсутність самодисципліни) або підвищений ризик впасти в трудоголізм (виникає відчуття, що ти постійно «на роботі», не переходячи в режим відпочинку). Багато людей також борються з дилемою: «Як, працюючи вдома, розділити роботу і сімейне життя?». Коворкінг теж справляється з цим, тому що дозволяє встановити цю межу. Ви йдете «на роботу», проводите в офісі стільки часу, скільки вам потрібно, і ви повертаєтеся до сім'ї. Ви залишаєте свої обов'язки в офісі. Його існування дає вам можливість розділяти різні аспекти вашого життя. Повернувшись додому, ви можете подумати: «Зараз я відпочиваю, на сьогодні я зробив свою роботу». 

Стяжка пола в доме

​Фасадная лепнина

​Товарный бетон

Что дает накрутка?