ТОВ "РГС Україна" - один з лідерів у ремонті гідравлічних систем в Україні

1344084284_w600_h600_1344084284.jpg

Відома серед фахівців київська промислова компанія ТОВ "РГС УКРАЇНА" є одним з лідерів в Україні в сфері відновлення гідравлічних систем спецтехніки – екскаваторів, кранів, навантажувачів, тощо. Працюючи з 2016 року та маючи значний досвід, ця фірма зарекомендувала себе відповідальним постачальником послуг з ремонту гідравліки.

Розширені можливості та великий парк власного ремонтного обладнання, склад запчастин роблять компанію "РГС УКРАЇНА" кращим вибором для будь-яких потреб власників спецтехніки у відновленні працездатності їхньої складної гідравліки.

Слід зазначити, що накопичений фірмою досвід у відновлені складних гідравлічних пристроїв фактично не має аналогів. Команда сертифікованих технічних фахівців, які добре знають свою справу та навчені в галузі сучасних технологій ремонту, здатна діагностувати і відремонтувати будь-яку гідросистему, незалежно від її виробника.

Ремонтні роботи здійснюються дійсно оперативно - і гідравлічні пристрої замовника повертаються до необхідного рівня продуктивності.

Власне ремонтне устаткування компанії ТОВ "РГС УКРАЇНА" є сучасним і призначене для здійснення багатьох видів робіт з ремонту та післяремонтного тестування гідравлічної системи. Майстри-гідравліки компанії оснащені потужним діагностичним обладнанням, яке дає можливість швидко і точно діагностувати та відновити різноманітну специфічну гідравліку.

Компанія також має великий склад з усім спектром запасних частин і комплектуючих (нових, та таких, що вже експлуатувалися але ж після професійного капітального ремонту), який забезпечує швидкий та ефективний ремонт гідравліки.

Спектр послуг, що надає «РГС Україна» виходять за межі відновлення сучасних гідропристроїв. Також надаються послуги комплексного та капітального ремонту дорожньо-будівельної спеціальної техніки - екскаваторів, навантажувачів і кранів.

Майстри компанії мають значний досвід і в такому виді ремонту, гарантуючи, що будь-які ремонтні процеси будуть виконані якісно та швидко.

Фахівці також можуть забезпечити сервіс та технічне обслуговування спецтехніки, гарантуючи, що будівельні машини замовника будуть завжди виконувати свої роботи на оптимальному рівні продуктивності.

Отже, значні можливості, технологічне обладнання компанії ТОВ "РГС УКРАЇНА" визначають її, як оптимального підрядника для виконання робіт з відновлення сучасних гідравлічних систем. А споживачі можуть бути впевненими, що будь-які завдання в галузі ремонту гідравлічних систем будуть вирішуватися максимально ефективно.

Ламінат за доступними цінами та зручною доставкою по Україні

​Выбираем - кондиционер переносной или стационарный?

Радіатор опалення - ключовий елемент опалювальної системи