Стильні шафи на замовлення у Києві

Елегантні шафи сучасного дизайну в Києві та передмісті можна замовити у «Меблі-ПВМ». Вони будуть вдало доповнювати інтер'єр у квартирі та приватному будинку, а також допоможуть добре організувати зберігання речей. Кількість та розміри полиць і шухляд можна вибрати на свій розсуд, тож шафа на замовлення – це найкращий варіант, щоб отримати дійсно функціональні меблі.

Зараз компанія пропонує ціни на шафи під замовлення на рівні вартості вже готових корпусних меблів. Якщо вам потрібна допомога в виборі конструкції чи дизайну шафи, можна залишити заявку на сайті https://mebel-pvm.com.ua/schafy та отримати безплатну консультацію від спеціалістів «Меблі-ПВМ».

Світла шафа виробництва «Меблі-ПВМ»

Шафи-купе чи з розпашними дверима – що краще?

Після тривалого попиту на шафи-купе багато клієнтів почали надавати перевагу шафам з розпашними дверима. Головними причинами цього є:

  • можливість одразу отримати доступ до всього вмісту шафи;
  • вища надійність петель у порівнянні з роликовою системою для дверей.

Враховуючи побажання замовників, «Меблі-ПВМ» пропонує широкий вибір шаф з розпашними дверима. Компанія виготовляє двох-, трьох- і чотирьохдверні шафи шириною від 90 до 210 см. На сайті ви знайдете понад 20 варіантів організації внутрішнього простору. Кожен з них – це продумана система, утворена різними комбінаціями полиць, перекладин і закритих шухляд.

Темна шафа виробництва «Меблі-ПВМ»

Оскільки всі сучасні меблі мають бути ергономічними, ширина дверцят шаф від «Меблі-ПВМ» коливається в межах 40-55 см. Такі розміри є оптимальними для щоденного користування меблями.

«Меблі-ПВМ» – виробник довговічних меблів для вашого дому

Клієнти «Меблі-ПВМ» цінують продукцію компанії за надійність, функціональність і безпечність. Замовляючи шафу у цього виробника, ви отримаєте:

  • готовий виріб у стислі терміни;
  • міцні корпусні меблі бажаної конструкції;
  • гарантію якості, зафіксовану в договорі.

Корпус і фасади шаф компанія виготовляє з ДСП 18 мм. Це дає змогу запропонувати різні варіанти кольорів та дизайну фасадів, тож кожен замовник може вибрати їх на свій смак. А завдяки мінімалістичному дизайну шафи на замовлення від «Меблі-ПВМ» будуть мати сучасний вигляд протягом тривалого часу.

Полиці та шухляди достатньо міцні, щоб вмістити значну кількість речей, не прогинаючись під їхньою вагою. Завдяки довгим вертикальним ручкам дверцята зручно відкривати людям будь-якого зросту. Вся фурнітура, використана для виготовлення цих меблів, є надійною та довговічною. Шафи на замовлення виробництва «Меблі-ПВМ» будуть справно служити вам протягом багатьох років.

Настил Ламината Своими Руками

Монтаж Ламината Своими Руками

Ремонт Ламината Своими Руками

Качественная Паркетная Доска

Элементы пожарной сигнализации

Элементы пожарной сигнализации