Конструкційні особливості та призначення розподільчих коробок

Розподільчі коробки використовуються для правильної організації місць електричного з'єднання проводки. Завдяки таким конструкціям можна забезпечити швидкий і зручний доступ до електричних кабелів. З їх допомогою створюється спеціальний бар`єр між проводкою та оздоблювальними матеріалами, що суттєво знижує ризик виникнення пожежі.

Розміщення скритої проводки у розподільчій коробці

Що таке розподілкоробки з точки зору конструкції

Конструкційно більшість розподіл коробок є порожніми боксами з негорючих матеріалів, призначені для компактного і безпечного розміщення проводки. Вибрати виріб відповідного типу можна за посиланням https://ital-tecno.com.ua/ru/korobki-rozpodilychi/ в інтернет-магазині «Італ-Техно». Необхідно приділити увагу формі та розміру виробу, матеріалам виготовлення, ступеню захисту, способу монтажу та особливостям розміщення (у приміщенні, на вулиці). 

Важливо звернути увагу і на виробника. Деякі компанії роблять розподільчі коробки, оснащені клемами для фіксації проводів. Є також конструкції з отворами для кріплення та без них. Можна вибрати виріб з перфорацією – при виготовленні конструкції не робляться наскрізні отвори, лише намічаються місця для них.

Надійний захист дротів за допомогою розподільчої коробки

Призначення розподільчих коробок

Враховуючи правила улаштування електроустановок (ПУЕ), всі місця з'єднання та розгалуження дротів повинні бути надійно ізольованими на випадок їх перегрівання та займання. У таких ситуаціях використовують розподільчі коробки. Однак виникає логічне питання – чи можна провести проводку без цих елементів? Можна, але в такому разі всі дроти потрібно вести від будинкового електрощита до розеток без скруток та з'єднань, що досить проблематично та дорого.

Необхідно враховувати, що будь-яка розподільча коробка виконує кілька важливих завдань:

  • захищає контактні з'єднання від негативного впливу зовнішніх факторів (пилу, бруду, вологи, хімічних речовин тощо);
  • ізолює потенційно небезпечний вузол електричної проводки (всі конструкції виготовляються зі спеціальних негорючих матеріалів або металу з відповідним безпечним покриттям);
  • забезпечує оперативний доступ до з'єднань електропроводки.

Компактна розподільча коробка з дротами

Накладні розподільчі коробки до того ж поєднують у собі надійність і естетичність – їх можна гармонійно вписувати в будь-яку обстановку, оскільки вони відрізняються кольором та фактурою. Замовити розподільчу коробку, що підходить за всіма параметрами, можна на сайті компанії «Італ-Техно». Тут не тільки великий асортимент якісних товарів від надійних виробників, але й привабливі своєю демократичністю ціни.

Що потрібно знати про поршневий комплект на мотоблок?

Новости РФ: чиновники и офицеры, попадающие под санкции

Теплообмінник - призначення та засосування

Вибір шкіряної сумки - практичні поради для сучасних жінок