​Де купити гривню - в Польщі чи Львові в Україні?

Одне з найпоширеніших питань, яке ми отримуємо від вас, - це питання про те, які гроші варто мати у Львові, де обміняти злотий на гривню та чи варто брати в Україну долари чи євро. На більшість із цих питань ми вже відповідали, описуючи обмінні пункти у Львові, але завдяки кількості питань ми готуємо окремий текст на цю тему.

Перед поїздкою в Україну та Львів, багато людей цікавляться, де найкраще придбати гривню. Відповідь на це питання надзвичайно проста. Взагалі кажучи - скрізь, але не в Польщі. Приїжджаючи до Львова, найкраще дізнатися курс злотих на сьогодні після перетину кордону. Чи буде це на парковці поруч із першою АЗС у Корчові чи в одній із хат після перетину прикордонного переходу в Медиці, чи, можливо, вже у самому Львові - не має значення.

Найкраще обмінювати гроші лише після досягнення Львова, оскільки там кращий обмінний курс. Це факт, що у Львові обмінний курс кращий, ніж на прикордонних пунктах пропуску, але ви можете отримати максимум 1-3 злотих на таких біржах при обміні банкноти на 100 злотих. Тож це не економія, якщо ми дбаємо про те, щоб певна сума в гривні вже їздила в місто. Це те саме, що стосується обміну грошей у Львові. У Львові дуже багато грошових змін, звідси ви можете знайти такі, які дадуть приблизно 10 або 20 гривень більше за 100 злотих. Чи така невелика сума - це сума, за яку вона платить за кілька або більше обмінних пунктів? Тільки якщо ми хочемо обміняти багато грошей.

Ви їдете до Львова чи України? Перевірте пропозиції проживання:

Яку валюту потрібно взяти до Львова? Про це ми писали багато разів, але ще раз нагадаємо. Якщо ви думаєте про обмін злотих на євро чи долари, щоб просто поїхати з ними до Львова, це одна з найглупіших ідей, яку ви можете придумати. Так - обмін еквівалента 100 злотих в доларах чи євро дасть вам близько 10 грн прибутку, але вся процедура повинна також включати витрати на придбання валюти в Польщі. Ми їдемо до Львова із злотами.

Також не замислюйтеся про те, щоб купувати гривні у Варшаві, Вроцлаві, Познані чи Кракові. У великих містах Польщі, по-перше, важко знайти обмінні пункти з гривнею, по-друге, ціна української валюти досить жорстка. У Кракові це близько 17-18 злотих за 100 грн. Незалежно від реальної міжбанківської ставки. Це дешевше за кордоном та в польських містах поблизу прямого кордону з Україною. Якщо ви їдете кудись далі, то краще обміняти злотих ближче до польського кордону. На наш досвід, чим менше місто, тим краще курс. У Злочеві вони давали більше за злотих, ніж у Львові. Обмін злотих, навіть в Одесі, буде набагато складнішим та значно дорожчим, ніж у Львові.

​Как сделать ваши фильмы более популярными?

​Наколенники тактические, как выбрать?

​Обслуживание и ремонт газовых котлов