Історія гідроабразивного різання

Згинання - функції, методи і приклади застосування. При гідроабразивного різання деталі відокремлюються одна від одної струменем води під високим тиском. Для цього використовується або спеціально очищена вода, або абразивний агент. К Вашему вниманию гидроабразивная резка услуги доступын по самой выгодной и не дорогой цене, качественно и профессионально.

Історія гідроабразивного різання

Згинання виникла в кінці 19 - початку 20 століття. Спочатку цей процес використовувався для видалення відкладень глини і гравію. Трохи пізніше гідроабразивна різання використовувалася на американських золотих копальнях США для видалення каменів і землі з золотих жил. У 1930-х роках американські і російські інженери використовували цей процес для очищення виливків. Тиск, що використовується для гідроабразивного різання, в той час становило всього 100 бар. Норман Франц, професор Університету Британської Колумбії, отримав перший патент на машину, яка використовується для гідроабразивного різання під тиском 700 бар.

У 1960-х роках виробник літаків Boeing дізнався про гідроабразивного різання, оскільки вона обіцяла оптимальну обробку нових композитних матеріалів, представлених в той час. McCartney Manufacturing, дочірня компанія Ingersoll-Rand, почала комерційно використовувати гидроабразивную різання в 1971 році для обробки паперових гільз. У той час компанія працювала виключно з чистої водоструминної різкою, віддаючи перевагу матеріалам для аерокосмічної промисловості, а також паперовим підгузків. Насоси високого тиску Ingersoll-Rand змогли створити тиск до 3800 бар для гідроабразивного різання. Їх дочірня компанія Bestmatik зі Швеції розробила спеціальний обробний стіл для точної обробки дерев'яних головоломок за допомогою гідроабразивного різання.

Незабаром з'ясувалося, що, хоча водоструминна різання ідеально підходить для м'яких матеріалів з максимальною середньою твердістю, такі матеріали, як сталь, кераміка, скло і камінь, не враховуються. Спроби поліпшити гидроабразивную різання за допомогою абразиву остаточно увінчалися успіхом на початку 1980-х років. Ingersoll-Rand додала в свій асортимент продукції абразивную гидроабразивную різання в 1984 році. В кінці 1990-х виробник Flow знову оптимізував процес. Так звана динамічна водоструминна різання забезпечує ще більш високу точність і можливість різання навіть дуже товстих деталей.

ЩО ТАКЕ гідроабразивного різання? Згинання - це технологія холодного різання, яка дозволяє відокремлювати метали та інші матеріали один від одного за допомогою водяного струменя під високим тиском. Для цього використовується або спеціально очищена вода, або абразивний засіб з додаванням піску.

Процес гідроабразивного різання

1. Яка підготовка або попереднє лікування необхідно?

При гідроабразивного різання матеріал ріжеться або тільки струменем води під високим тиском, або з додаванням абразиву. Для гідроабразивного різання потрібно високий тиск, який може досягати 6200 бар, в результаті чого швидкість на виході складає 1000 м / с. Процес гідроабразивного різання здійснюється тільки за допомогою струменя води під високим тиском або з додаванням абразивного середовища. Є тільки невелика кількість опалення. Високий тиск забезпечує стерильність використовуваної води, тому вона повинна відповідати певним мінімальним вимогам. Щоб насос працював в оптимальному режимі, воду, можливо, доведеться піддавати спеціальній обробці.

Ремонт Паркета Своими Руками

Преимущества бетонного пола

Круги отрезные по металлу

​Профили для светодиодных лент

Портрети на гранітний пам